Drużyna CJ Mistrzem Gdańska!

W pierwszym Turnieju Dzikich Drużyn, rozegranym 20 września 2014, na nowoczesnym boisku przy ulicy Smoleńskiej 5/7 w Gdańsku (Orunia) najlepszą okazała się ekipa pod wodzą Rafała Filakiewicza (menadżera drużyny).

Dużą sympatię zdobyła młoda ekipa Sparty, będąc kilka lat młodszym od innych ekip bez kompleksów walczyli jak równy z równym ze starszymi przeciwnikami.

Swoją obecnością i kopnięciem pierwszej piłki zaszczycił Bogusław Kaczmarek, znany i ceniony trener m.in. Lechii Gdańsk, GKS Bełchatów, GKS Katowice, Górnika Łęczna, Groclinu Grodzisk Wlkp. Był również asystentem trenera Reprezentacji Polski Leo Beenhakkera, razem wywalczyli pierwszy, historyczny awans do finałów Euro.

Mecze były bardzo zacięte ale toczyły się w sportowej atmosferze. Odbyły się konkursy piłkarskie o wynikach informujemy poniżej.

Turniej pod patronatem Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza, Ministerstwa Sportu i Turystyki, PZPN, zorganizowało Pomorskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Red Box i Red Box Piłkarska Akademia.

Dziękujemy ZKM Gdańsk za pomoc w promocji turnieju oraz Romanowi Józefowiczowi w organizacji rozgrywek. Mecze nagrywała telewizja redboxtv.pl, wkrótce relacja.

Więcej info na www.redboxsport.pl, facebook.com/redboxgdansk

Drużyna CJ – Bielkówko Team 7:0 (3:0)

Drużyna CJ: Szymański 3, Nowotnik, Kacper Jaszewski, Kuba Jaszewski, Filakiewicz

Blok Ekipa – Sparta Gdańsk 2:1 (1:0)

Blok: Adaszewski 2

Sparta : Kobus

Drużyna CJ – Blok Ekipa 15:1 (6:0)

Drużyna CJ : Nowotnik 5, Kuba Jaszewski 3, Filakiewicz 3, Gapys 2, Jankowski 2

Blok: Matlewski

Bielkówko Team – Sparta Gdańsk 3:3 (3:2)

Bielkówko : Bawor, Okuniewski, Januszewski

Sparta: Pogonowski, Falkowski, Skrzypkowski

Blok Ekipa – Bielkówko Team 1:4

Blok: Matlewski

Bielkówko: Bawor 2, Januszewski, Halbecki

Drużyna CJ – Sparta Gdańsk 9:1

Drużyna CJ: Nowotni 5, Kacper Januszewski 2, Filakiewicz, Gapys

Sparta: Falkowski

 

Końcowa, drużynowa klasyfikacja turnieju

  1. Drużyna CJ 9 pkt
  2. Bielkówko Team 4 pkt
  3. Blok Ekipa 3 pkt
  4. Sparta Gdańsk 1 pkt

 

Najlepszy strzelec turnieju                           Sebastian Nowotnik (Drużyna CJ)

WP_20140920_12_47_45_Pro

Najlepszy bramkarz turnieju                        Robert Okuniewski (Bielkówko Team)

WP_20140920_12_46_10_Pro

Najlepszy zawodnik turnieju                        Mateusz Skrzypkowski (Sparta Gdańsk)

 WP_20140920_12_47_24_Pro

Konkurencje indywidualne

Król strzelców rzutów karnych                     Kamil Jankowski (Drużyna CJ)

WP_20140920_11_34_30_Pro2

Strzały prawą nogą w lewy słupek               Marek Szuster (Blok Ekipa), Michał Anusiewicz (Sparta Gdańsk)

Marek Szuster prawa noga lewy słupek 2

Strzały lewą w prawy słupek                        Wiktor Filakiewicz (Drużyna CJ), Artur Kobus (Sparta Gdańsk)

WP_20140920_12_02_15_Pro WP_20140920_12_04_34_Pro

Sam na sam                                                   Sebastian Nowotnik (Drużyna CJ)

 

Sparta Gdańsk – Bartłomiej Bartoszewicz, Patryk Nowaczyk, Artur Kobus 1, Jakub Zajkowski, Jakub Majkowski, Adam Falkowski 2, Dawid Pogonowski 1, Kacper Karnowski, Bartłomiej Deja, Michał Anusewicz, Mateusz Skrzypkowski 1

Opiekun Jakub Żukowski

WP_20140920_11_34_30_Pro

Drużyna CJ – Wojciech Dutkowski, Krzysztof Gapys 3, Kamil Jankowski 2, Sebastian Nowotnik 10, Kuba Jaszewski 5, Wiktor Filakiewicz 5, Mateusz Szymański 3, Kacper Jaszewski 3

Opiekun Rafał Filakiewicz

WP_20140920_10_44_52_Pro

Blok Ekipa – Piotr Stoliński, Jakub Spychała, Paweł Szudziński, Konrad Zenni, Kamil Daszewski 2, Jakub Szulc, Jarosław Grzeszczyk, Aleksy Pomykała, Bartosz Matlewski 2, Marek Szuster, Mateusz Tush

Opiekun Paweł Rychlik

blok ekipa

Bielkówko Team – Michał Horbacz, Andrzej Halbecki 1, Robert Okuniewski 1, Jakub Januszewski 2, Jakub Bawor 3, Kacper Bawor, Kacper Tul

Opiekun Katarzyna Januszewska

bielkowko

WP_20140920_10_40_14_Pro WP_20140920_10_40_37_Pro WP_20140920_11_08_40_Pro

Zostaw odpowiedź