Wyniki ostatniej kolejki i końcowe tabele RED BOX Propex Junior Ligi edycji jesiennej 2016

Wyniki ostatniej kolejki (22.10.2016) Red Box Propex Junior Ligi:

Rocznik 2008
Boisko przed salonem Red Box
1. Red Box Piłkarska Akademia Biedrusko – UKS Śrem II 1:2
2. Wielkopolska Akademia Piłkarska – UKS Talent Poznań 1:4
3. SPWP Września – Korona Zakrzewo 3:3
4. UKS Śrem I – Red Box Piłkarska Akademia Suchy Las 1:5
5. SPWP Września II – Rokita Rokietnica 3:6

Rocznik 2007
Boisko B
1. UKS Talent Poznań – Red Box PA Suchy Las 1:2
2. Wielkopolska Komorniki – Red Box PA Poznań 4:1
3. Szkółka Piłkarska Wichniarka – SPWP Września 0:2
4. Warta Poznań – Rokita Rokietnica 2:6
5. SPWP Lądek – Mieszko Gniezno 2:2
6. FC Galacticos Poznań – Red Box PA Poznań 2:0
(mecz z rocznika 2006)

Rocznik 2006
Boisko A
1. SPWP Września I – Jadwiżanski KS (zaległy mecz) 2:0
2. Red Box PA Biedrusko – Wielkopolska Akademia Piłkarska 5:2
3. Jadwiżanski KS – SPWP Września II (zaległy mecz) 1:7
4. SPWP Lądek – Jadwiżanski KS (zaległy mecz) 4:1
5. SPWP Września I – Chrobry Poznań 1:2
6. SPWP Września II – SPWP Lądek 1:2

Tabele końcowe RED BOX Propex Junior Ligi:

Rocznik 2008
Miejsce Drużyna Punkty
1. Rokita Rokietnica 30
2. Red Box Piłkarska Akademia Suchy Las 22
3. Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy Września II 19
4. Uczniowski Klub Sportowy Śrem 18
5. Korona Zakrzewo 13
6. UKS Talent Poznań 12
7. Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy Września 11
8. Uczniowski Klub Sportowy Śrem II 9
9. Wielkopolska Akademia Piłkarska 7
10. Red Box Piłkarska Akademia Biedrusko 6

Rocznik 2007
Miejsce Drużyna Punkty
1. Mieszko Gniezno 28
2. Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy Lądek 25
3. Rokita Rokietnica 18
4. Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy Września 17
5. Warta Poznań 15
6. Szkółka Piłkarska Wichniarka 11
7. Wielkopolska Komorniki 9
8. Red Box Piłkarska Akademia Suchy Las 8
9. Red Box Piłkarska Akademia Poznań 7
10. UKS Talent Poznań 3

Rocznik 2006
Miejsce Drużyna Punkty
1. Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy Lądek 20
2. Red Box Piłkarska Akademia Poznań 19
3. FC Galacticos Poznań 19
4. Chrobry Poznań 16
5. Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy Września II 16
6. Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy Września 10
7. Red Box Piłkarska Akademia Biedrusko 8
8. Wielkopolska Akademia Piłkarska 6
9. Jadwiżański KS 1

Zostaw odpowiedź